
gouache, eigen werk
Juist op de avond, dat ik, samen met mijn vriend en de kinderen (in dat verre buitenland) met de hulp van de MSN , de kaarsjes wilde aansteken voor Chanuka, begaf mijn MSN-account het.
Er werd gevraagd naar mijn wachtwoord en in de haast om maar op het net te komen, was ik dat kwijt, wist het niet meer, blanco. Zo ook de MSN. Moest allerlei rare oogtesten doen, nieuwe wachtwoorden aanmaken, die dan weer niet veilig genoeg geacht werden, klein leed….
Een chanukia bezit ik niet, want de meeste die in de handel zijn vind ik oerlelijk en uiteindelijk staat zo’n ding je de rest van het jaar in de weg. . Vroeger gebruikte mijn toch wel “vrome ” vader een gewone broodplank. Met kaarsvet zette hij de kaarsen vast en zo leerde hij ons over het wonder van het licht Dat kon ik ook . Mooi rood bakeliet dienblad met negen theelichtkaarsjes en mijn eigen ontwerp was verantwoord design….
MSN deed het uiteindelijk. Met mijn vriend naast me en de kinderen voor me op het beeldscherm heb ik de lichtjes aangestoken. Samen zeiden we de gebeden, die er bij mij een beetje uitgesleten waren en zongen we het Maoz Tsur. De kleine “druiventros” zong zo hard, dat het zonder dit wonder van techniek misschien hier ook nog te horen zou zijn.
Na zoveel alleengaande jaren zonder het vieren van een van de mooiste tradities, was het gisteravond mijn mooiste Chanuka ooit….
Maoz Tsur, een prachtig lied

Z.T.
Z.T.
Z.T.
Z.T.
Z.T.
Wie niet
De ouders
Kleine
De
De
Rebecca
Zelfportre
“Ged
Hoe het
Opgepakt
Detail
Sam
Levie
Annie
Z.T
Laatste
Laatste
Mijn
Mixed
Eerste en
Gasvrije
Olie op
Olie op
Brith
De
De
Second
Zonder
Werken op
Zonder
Who is
The iron
Eindfase
Derde
Derde
Tweede
Chupah
Transport
Moederlief
“Chu
Klein
Selectie
Selectie
De
Opdracht
Klaslokaal
Kleine
Tweede
Tweede
In de
Werk
Baruman,
Mijn
Opdracht
Artez
Artez
Zeefdruk
Zeefdruk
Tweede
Ontwerp
Ma
Sealpackag
Acryl op
Uitsnede
Barbie
Gemaakt
“Barbie
Childsurvi
Schoolopdr
Klein
Portret
“Kun
Verkocht
z.t.
Overzicht
Werk
Weer Naar
De Drie
Und wenn
Kijk uit
Inspiratie
”
De tank
Oorlog is
1946 olie
Etty 2
Etty ,
De joodse
Klein
Achtergron
Drie
Werkje
Joodse
De joodse